Prohlídka

Zjednodušte si podnikání a zkuste NEFTIO.

Podívejte se, co jsme pro Vás vytvořili.

Provedeme Vás základními funkcemi NEFTIO.

Podpora

Toggler open Toggler close

Jsme tady pro Vás.

Ať už se Váš dotaz týká čehokoliv, neváhejte se obrátit na naši podporu. Po kliknutí na "Podpora" Vám vyskočí v pravém dolním rohu chatovací okno, do kterého můžete napsat svůj dotaz. Pokud chcete, můžete nás kontaktovat také e-mailem na adrese info@neftio.cz. My Vám na Váš co nejrychleji a rádi odpovíme.

Nastavení

Nastavení

Toggler open Toggler close

Přizpůsobte si funkčnost NEFTIO podle sebe a ulehčete si práci. Nastavte si třeba výchozí dobu splatnosti, e-mail, kam chcete posílat dokumenty nebo výchozí způsob platby.

Co všechno si můžete nastavit:

 • automatické číslování - stačí nastavit, v jakém formátu chcete číslovat faktury, zakázky, atd... a o zbytek se postará NEFTIO
 • výchozí hodnoty - proč vyplňovat jedno a to samé pořád dokola? Přednastavte si výchozí způsob platby nebo třeba dobu splatnosti
 • dokumenty - nastavte si e-mail, kam chcete dokument po stisknutí tlačítka "Odeslat" poslat. Nebo si můžete vybrat, zda chcete do faktury vkládat QR kód s informacemi o platbě

Integrace

NEFTIO si můžete spárovat s aplikacemi, které používáte. Kontaktujte nás a vše domluvíme.

Firma

Firma

Toggler open Toggler close

Nastavte si všechny důležité informace o Vaší firmě. Pouze jednou. Vše se Vám potom bude předvyplňovat automaticky.

Nahrajte si logo, které se bude automaticky vkládat do každého dokumentu vygenerovaného v NEFTIO. 

Pokud nahrajete také podpis, každý dokument, který v NEFTIO vygenerujete, jej bude obsahovat.

Nastavte si "Text o zápisu".
Nastavením tohoto textu můžete do dokumentů, online vygenerovaných v NEFTIO, vložit větu jako "Podnikatel je zapsán do živnostenského rejstříku." nebo "Firma je zapsána do obchodního rejstříku vedeného krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 123456.”

Uživatelé

V NEFTIO nemusíte být pouze Vy. Můžete si zde pozvat třeba své kolegy. Odeslání pozvánky a správu uživatelů v systému provádíte právě přes tuto záložku.

Vidíte přehledný seznam uživatelů, včetně avatarú a jmen uživatelů. Po najetí na jméno se Vám zobrazí kontaktní údaje uživatele, tj. jeho e-mail a telefonní číslo.

Na kartě uživatele si můžete nastavit jméno, příjmení, pohlaví (to je použito při personalizaci hlášek v systému - například. Byl jste odhlášen. vs. Byla jste odhlášena.).NEFTIO Vás také pokaždé, když se přihlásíte, nahoře v hlavičce pozdraví. Nastavte si, jak chcete, aby Vás oslovoval.

Každému uživateli můžete nastavit pozici ve firmě - například ředitel, marketingový poradce... a doplnit výčet jeho schopností. Víte tak, na koho se s jakým problémem obrátit.

U uživatele také vidíte, kdy byl naposledy aktivní a kdy se k Vám do firmy v NEFTIO přidal.

Služby

Nastavte si služby, které nabízíte. Každá služba může obsahovat tzv. "podslužby" - například:

Služba "Servis automobilu" může obsahovat podslužby: Výměna oleje, Seřízení brzd apod.

K čemu je tohle dobré? Při přidávání položek zakázky Vám systém bude napovídat služby, které jste si předvyplnili. Když nějakou službu vyberete, zobrazí se Vám pod ní také Vámi nastavené podslužby. Podslužby, které klientovi poskytnete, stačí pouze označit. Nemusíte tak složitě vypisovat, co klientova zakázka obsahuje, ale stačí podslužby označovat.

Při přidávání služeb a podslužeb do zakázky se vždy automaticky předvyplní cena a popis podle nastavení ve Firmě.

Dokumenty

Dokumenty

Toggler open Toggler close

Nelámejte si hlavu s tím, jak má faktura vypadat nebo jaké má mít číslo. Neztrácejte čas ručním vyplňováním. Toho všeho Vás NEFTIO zbaví a Vy se tak můžete zaměřit na důležitější činnosti.

Proč ztrácet čas s něčím, co můžete mít hotové během chvilky? Nemusíte nic hlídat a řešit, stačí jen stisknout tlačítko a máte vytvořenou fakturu. Faktura se automaticky spáruje se zakázkou a předvyplní. A co třeba nastavení splatnosti nebo čísla faktury? V NEFTIO si můžete nastavit výchozí dobu splatnosti a také formát, v jakém chcete, aby se faktury číslovaly. Co to znamená? V zakázce kliknete na "Vytvořit fakturu", během okamžiku ji máte hotovou a můžete ji poslat klientovi.

Co modul Dokumenty umí:

 • zobrazení všech dokumentů v přehledných seznamech, roztřízených podle typu dokumentu
 • hledání v dokumentech podle názvu dokumentu, zakázky a klienta
 • dokument můžete stiskem jednoho tlačítka v seznamu stáhnout do svého počítače
 • dokument můžete vytvořit jediným kliknutím, pokud chcete něco upravit, můžete si otevřít kartu dokumentu a dokument si přizpůsobit
 • propojení dokumentů se zakázkami
 • můžete si nastavit e-mail, kam chcete dokumenty posílat - po nastavení tohoto e-mailu se Vám na kartě dokumentu zobrazí tlačítko "Odeslat", kterým dokument odešlete na nastavený e-mail
 • NEFTIO zvládá také číslování dokumentů, stačí nastavit formát číslování a o zbytek se postará NEFTIO
 • vložení QR kódu s informacemi o platbě do faktury a zálohové faktury
Zakázky

Zakázky

Toggler open Toggler close

Mějte přehled o jakékoliv zakázce, na jaké jste kdy pracovali. Zakázku vytvoříte pomocí pár kliknutí, fakturu k ní ještě rychleji. Na kartě zakázky najdete vše potřebné a v seznamu zakázek dokonce vidíte, v jaké fázi se zakázka nachází.

Proč nemít ve svých zakázkách pořádek, když je to tak jednoduché? Seznam zakázek Vám okamžitě poskytne ty nejdůležitější informace - stav zakázky, zda již byla zaplacena, pro koho se zakázka dělá, kdy byla vytvořena a do kdy má být hotova. To vše najdete v pouhém seznamu. Ještě více informací získáte po otevření karty zakázky.

Modul zakázky umí:

 • zobrazení zakázek v přehledném seznamu, včetně zobrazení těch nejdůležitějších informací přímo v něm
 • hledání v zakázkách podle kódu zakázky nebo klienta
 • při najetí na jméno klienta vidíte jeho telefonní číslo a e-mail
 • inteligentní přidávání položek
 • automatické číslování zakázek
 • propojení zakázky s klientem
 • nahrávání souborů k zakázce
 • vytváření dokumentů k zakázce pomocí pár kliknutí

Nudné papírování už Vás nebude trápit

Faktury už nemusíte psát ručně a pak je hledat v počítači. U každé zakázky si můžete vygenerovat fakturu jediným kliknutím.

U všech dokumentů, které budete v NEFTIO vytvářet si můžete nastavit formát automatického číslování. NEFTIO tak za Vás bude tato čísla automaticky doplňovat a pohlídá, aby tato čísla seděla.

Předvyplňování položek zakázky

Nastavte si služby, které nabízíte a vytváření zakázky bude ještě jednodušší.

Proč?

Při přidávání položky zakázky Vám budou automaticky napovídány služby, které jste si nastavili. Jediným kliknutím službu vyberete a automaticky se vyplní její název a cena. 

Klienti

Klienti

Toggler open Toggler close

Jednoduchá a přehledná. Taková je správa klientů v NEFTIO. Žádné složitosti na Vás nečekají.

Všechny své klienty najdete na jednom místě. Nemusíte už tak nikdy klienty hledat v různých souborech na počítači nebo v poznámkách na papíře. A navíc, dostanete se k nim odkudkoliv, stačí jen připojení k internetu.

Modul Klienti umí:

 • zobrazení klientů v přehledném seznamu, včetně e-mailu a telefonní čísla
 • hledání v klientech podle jména, příjmení, názvu firmy, telefonního čísla a e-mailu
 • u každého klienta lze vložit libovolně dlouhou poznámku
 • na kartě klienta najdete seznam zakázek, které pro něj byly vyhotoveny, novou zakázku vytvoříte jediným kliknutím
 • upozornění u klienta

Upozornění u klienta

Na důležitá data, jako jsou třeba klientovy narozeniny, už nemusíte myslet. Stačí si je poznačit v NEFTIO a můžete je vypustit z hlavy.

Vytvořte si u každého klienta upozornění, například na jeho narozeniny nebo upomenutí nabídky. Toto upozornění uvidíte hned na nástěnce a navíc Vás na něj upozorníme e-mailem.

Nástěnka

Nástěnka

Toggler open Toggler close

Ty nejdůležitejší informace na jednom místě. Přehledně.

Nástěnka je hlavní strana, na kterou budete přesměrování vždy po přihlášení do NEFTIO. Najdete zde ty nejdůležitější informace, týkající se Vašeho podnikání, jako je graf hodnoty zakázek v daném roce nebo množství a hodnota nezaplacených zakázek. Uvidíte zde také seznam upozornění, seřazený podle jejich aktuálnosti a seznam zakázek, které ještě nejsou hotové.